Zimný workshop 17. – 19.2.2017

Keď nám prišlo pozvanie od našich priateľov z ROS Levice  zúčastniť sa workshopu Dotyky s fotografiou na Počúvadle pri Banskej Štiavnici, radi sme využili možnosť stretnúť sa s nimi a zároveň absolvovať zaujímavé fototémy s výbornými lektormi.

A tak sme sa v zložení Maroš, Ľubo, Vratko a Peťka vybrali počas tohoto zimného víkendu do Štiavnice. Ubytovanie sme mali v Penzióne pod Sitnom, ktorý nás nesklamal ani úrovňou, ani stravou a ani výborným wellnessom, ktorý sme mali počas celej doby k dispozícii.

Na výber boli dve témy. Ľubo, Vratko a Peťka si vybrali Krajinu inak pod vedením Gabriela Kosmályho, Maroš sa vybral na tému Parafráza známeho umeleckého diela pod vedením Petry Cepkovej. Obe témy splnili naše očakávania a veľmi dobre sme sa všetci zabavili a samozrejme sme si so sebou odniesli veľa nových poznatkov, ale hlavne úžasných spoločných zážitkov.

Chceme poďakovať všetkým, ktorí sa na tejto úžasnej akcii podieľali, všetkým čo sa zúčastnili a samozrejme aj ubytovateľovi a personálu za príjemný pobyt.

Čo všetko sme na workshope vyvádzali si môžete pozrieť v galérii.

Za foto okrem našich (myslím všetkých zúčastnených fotografov), ďakujeme Marte Kosmályovej a Betke Sádovskej z ROS Levice.