PMOF 2018 Bánovce nad Bebravou

Dňa 19.10.2018 sa uskutočnilo vyhodnotenie Petzvalovho mapového okruhu v Bánovciach nad Bebravou.

Vyhodnotenie spojené s vernisážou prebiehalo v Mestskom kultúrnom stredisku a výprava nášho fotoklubu v zložení Maroš, Jožko a Vratko nechýbala ani na tomto podujatí. Po úvodnom privítaní sme si prevzali diplom za 9.-10.miesto, o ktoré sme sa tento rok podelili s fotoklubom Gama Žilina a  potešilo nás aj celkové 3.miesto jedného z našich mladších členov Dávida. Neskôr sme sa zúčastnili porady ohľadom ďalších ročníkov PMOF a vo večerných hodinách premietania krátkeho filmu s p. prof. Štreitom. Na záver dňa sme si posedeli aj pri dobrom pivku v príjemnom miestnom podniku.

Na druhý deň organizátori pripravili ďalší zaujímavý program s prof. Štreitom  a výstup na Uhrovský hrad.