Látky 2018

Keďže sme tento rok chceli ako Fotoklub znova tráviť spoločný čas na fotochate, hľadali sme vhodné miest, kde by sme mali možnosť realizovať spoločné nápady a zároveň sa odreagovať, navariť si guľáš a niečo si ugrilovať. Zároveň sme chceli navštíviť nejaké nové miesto, kde sme ešte spoločne neboli. Rozhodnutie padlo na chatu Hajdukovo na Látkach.

A tak sme sa v termíne od 1. do 3.júna 2018 vybrali na vybranú chatu, zásobení všetkými potrebnými ingredienciami na varenie a so všetkými možnými rekvizitami na fotenie.

Piatok bol oddychový, kde sme sa venovali hlavne vzájomným rozhovorom, grilovaniu a popíjaniu, nakoľko sú príchody podľa možností a niektorí mohli až od soboty. Sobota už bola o varení guľášu a o kreativite.

Tentokrát sme na chatu vzali viac rekvizít, aby si každý našiel svoje. A tak sme sa vybláznili pri fotení s použitím zakrývacej fólie, pohrali sme sa so svetlami a kreatívnou výrobou figúrok a večer sme si vyskúšali fotenie s použitím projektoru. Nečakané spestrenie nám priniesla príroda, kde nám lejak dal možnosť venovať sa foteniu padajúcich kvapiek.

Aj tento rok sme sa hlavne skvele zabavili a odreagovali od všedných starostí a znova sme si potvrdili, že Fotoklub je stále hlavne skvelá partia kamarátov a nie iba formálne združenie členov.